5 gun once adet oldum cok sancılı ve pıhtı seklınde cok yogundu dusuk yapmıs olabılır mıyım?

22 yasındayım 3aylık evlıyım evlendıgımızden berı hıc korunmadık hamıle kalmak ıstıyorum ama henuz olmadı normalde duzenlı adet gordugum halde bu ay 5 gun once adet oldum cok sancılı ve pıhtı seklınde cok yogundu dusuk yapmıs olabılır mıyım sımdıden tesekkur ederım

Tahlil.com Cevabı : Düşük yapıp yapmadığınıza karar vermemiz burdan mümkün değil. Adet kanamanıza bağlı olması daha büyük ihtimaldir.