5 hafta 5 günlük hamile doktorumuz testler verdi içerisinde rubella ıgm denilen bir hormon testi

eşim 5 hafta 5 günlük hamile doktorumuz testler verdi içersinde rubbella ıgm denilen bir horman testi vardı hocam yaptirdigimiz hastanede ıgm pozaitif yuksek cıktı denildi başka bir laboratuvar yönlendirdiler ve orda ıgm 0.15 negatif cıktı smdı neden böyle bir durum oldu buneden kaynaklanmıstır

Tahlil.com Cevabı : Normal şartlarda böyle bir durumun olmaması gerekir. Güvenilir bir merkezde testinizi tekrarlatmanızı öneririz.