5 haftalık falan hamileyım..

kan tahliline göre 5 haftalık falan hamileyım ama vajınal ultrasondada normal ıultrasondada ne bebek nede kese görünmüyo ben şimdi hamilemiyim degıl mıyım yada dış gebelik olabilirmi kesin hamile olsaydım vajınalultrasonda cıkmazmıydı

Tahlil.com Cevabı : Beta HCG değeriniz yüksek ancak bebek ve kese görülmedi ise dış gebelik şüphesi vardır..