Bebeğin kesesi göründü ama kalp atışı yok

kan tahlli yaptırdım b hcg 7977 çıktı bebeğin kesesi göründü ama kalp atışı yok doktor kese çok küçük dedi 8x9 mm dedi bu arada kahverengi kanamalar var progestoron kullanıyorum aşırı baş dönmesi yapıyor sizce kalp atışı ne zaman oluşur.birde kanamalar ve kese boyutu normal mi?

Tahlil.com Cevabı :  Ultrasonla 5. - 6. gebelik haftalarında kalp atışlarını görmek mümkündür, bu haftalarda doppler ultrason ile kalp atış sesi de duyulabilir.10-12 haftalarda el doppler cihazı ile de kalp sesleri duyulabilir.

b*********** :

Benimde öyleydi kese vardı içi görünmüyordu.. 10gün sonra tekrar gittim 6 hafta 5 günlük olmuş kalp atışlarıda duyuldu.. bazen bu 7 haftayıda buluyormuş..

Cevap:

Katkılarınız için teşekkürler..

Bu konuya dair bir sorunuz varsa siz de uzmanlarımıza 7/24 Soru sorabilirsiniz.Soru sormak için buraya tıklayın.