5 haftalık hamileyim bu sabah kahverengi akıntım oldu ve sonra kırmızı kanamam oldu asırı yogun degil ama sabahtan beri var kan pıhtısı gıbı geliyor dusuk riski mi bu

Doktora gittim 5 haftalık hamileyim bu sabah kahverengi akıntım oldu ve sonra kırmızı kanamam oldu asırı yogun degil ama sabahtan beri var kan pıhtısı gıbı geliyor dusuk riski mi bu

Tahlil.com Cevabı : Sonuç olarak bu durum hamilelikte normal değil.İstenen bir durum da değil.Düşük riski olabilir.En doğrusu kadın doğum doktorunuza muayene için başvurmanız.