5 yıldır hepatit b taşıyıcısıyım. şimdi tüp bebek tedavisi görüyorum ve dr.um bütün tahlileri yeniden yaptırdı HBSAG: 628.93 ( pozitif)

merhaba 5 yıldır hepatit b taşıyıcısıyım. şimdi tüp bebek tedavisi görüyorum ve dr.um bütün tahlileri yeniden yaptırdı HBSAG: 628.93 ( pozitif) ANTİ HCV 0.11(NEGATİF) ANTİ HBS 1.1 (NEGATİF) şuan ne durumdadır henüz gösteremedim dr.uma lütfen yorumlarmısınız.

Tahlil.com Cevabı : Sonuçlarınız Hepatit B taşıyıcısı olduğunuzu destekliyor.