5 yıldır hepatit b taşıyıcısıyım. Şu an tüp bebek tedavisi görüyorum

5 yıldırı hepatit b taşıyıcısıyım.şuan tüp bebek tedavisi görüyorum ve dr.um tahlilleri yenilememi istedi ve: HbsAg : 628.93(pozitif) Normal değerler 0-1 Antı HCV 0.11 (negatif) Normal değerler 0-1 Anti Hbs 1.1 (negatif) Normal değerler 0-10 tüp bebek dr.uma henüz gösteremedim lütfen yorumlarmısını

Tahlil.com Cevabı : Söylediğiniz gibi hepatit B taşıyıcısısınız.