Hbsag 0.11 pozitif antihbs 7.65 negatif antihcv 0.020 negatif yorumlarmısınız?

hbsag 0.11 pozitif antihbs 7.65 negatif antihcv 0.020 negatif yorumlarmısınız

Tahlil.com Cevabı : Sonuçlarınızı sağlıklı şekilde yazmamışsınız.Ancak buradan anladığımız kadarıyla, Anti HBS pozitifliğiniz var.Bu da Hepatit B ye bağışıklığınız olduğunu gösteriyor.