5,5 aylık bir oğlum var doğduğundan beri guatır tedavisi görüyor.serbest t4 değeri 0.953 tsh değeri ise 2,71

 5,5 aylık bir oğlum var doğduğundan beri guatır tedavisi görüyor.serbest t4 değeri 0.953 tsh değeri ise 2,71 sizce normal mı ve iyileşme olanağı var mıdır bu hastalığın lütfen yardım edin .bilgi verirseniz çok sevinirim

Tahlil.com Cevabı : Test sonuçlarının raporda belirtilen referans değerlerini vermemişsiniz ama bizdeki verilere gör eproblem görülmüyor.