5,5 yaşında kızım var birgün önce kusma,karın ağrısı ve ishal sebebiyle hastaneye gittik yapılan tahlil sonucunda wbc değeri 22.3

Merhabalar, 5,5 yaşında kızım var birgün önce kusma,karın ağrısı ve ishal sebebiyle hastaneye gittik yapılan tahlil sonucunda wbc değeri 22.3 çıktı sitenizde araştırırken biraz teleşlandım açıkcası çünkü normal değerinin çok fazla üstünde yardımlarınızı rica ediyorum.

Tahlil.com Cevabı : Evet değer yüksek ancak enfeksiyonlardan sonra da yükselebilir wbc yani lökosit değeri, belirtiğiniz üzere kızınız da bir barsak enfeksiyonu geçiriyor.Şu aşamada çok da panik olmanızı gerektiren bir durum yok