Hemogram sonucu: WBC 12.8 RDW: 11.3 %Neut: 93.5 % Lymph: 0.5 İdrar sonucu: Lökosit: 157.00

Hemogram sonucu: WBC 12.8RDW: 11.3%Neut: 93.5% Lymph: 0.5İdrar sonucu:Lökosit: 157.00Epitel: 39Bu sonuçlara göre idrar yolı iltihabı var dediler, ama idrara çıkarken yanma vs. yok . Acaba daha önemli bir rahatsızlığım olabilir mi?

Tahlil.com Cevabı : İdrar yolu iltihabı denebilmesi için idrar kültürü tahlilinin de yapılması anlamlı olacak