56 gün önce korumalı olarak ilişkiye girdim ancak ilişki sırasında kondom çıkmış farkına varamadım 30.gün elisa testi yapıldı.

56 gün önce korumalı olarak ilişkiye girdim ancak ilişki sırasında kondom çıkmış farkına varamadım 30.gün elisa testi yapıldı negatif çıktı doktor problem olmadığını söyledi tekrar 52. gün gene yaptırdım gene negatif çıktı .sizce konuyu artık kapatmalımıyım teşekkür ederim gerçekten çok sıkıntılıy

Tahlil.com Cevabı : Doktorunun da söylediği gibi test negatif problem yok, bu konuyu kapatabilirsin.

e*********** :

ben 21 yaşın dayım bir hayat kadınıyla ters ilişkiye girdim.kondom kullanmadan . ve sonra çok pişman oldum ama korkuyorum.vürüs bulaşma imkanı varmı. tahlil yamam gerekiyomu bulaşma oranı nedir. acil cvp

Cevap:

Tabii ki böyle bir ihtimal var.Bir enfeksiyon hastalıkları uzmanına başvurabilirsiniz.

Bu konuya dair bir sorunuz varsa siz de uzmanlarımıza 7/24 Soru sorabilirsiniz.Soru sormak için buraya tıklayın.