Kan sayım değerleri ve idrar sonuçlarını değerlendirir misiniz?

 Kan sayım değerlerinin aşağıdaki değerleri yüksek çıkmıştır.wbc 11,8mch 32,4pdw 66,8neut# 7,02lym# 3,37mon# 0,38idrar sonuçları14-16 eritrositi5-6 lökosit8-10 epitel hücre ve bakteri görüldübu tahlil sonuçlarını değerlendirebilirmisiniz.

Tahlil.com Cevabı : Kum döküyor olabilirsiniz, idrar yollarınızda enfeksiyon da olabilir.ileri tetkik amaçlı olarak bir üroloji doktoruna danışın.