59 yaşında bayım.sık idrara çıkma nedeniyle tahlil yapıldı sonuçları yorumlar mısınız? psa0.26 kreatinin;1,0 üre;25 glukoz;108 eritrosit;2-3 yorumlar mısınız?

59 yaşında bayım.sık idrara çıkma nedeniyle tahlil yapıldı sonuçları yorumlar mısınız? psa0.26 kreatinin;1,0 üre;25 glukoz;108 eritrosit;2-3 ph;6,0 dansite;1,020 diğer idrar sonuçları negatif yazıyor. Yorumlar mısınız?

Tahlil.com Cevabı : Glukoz değeriniz hafif yüksek.Diğer testlerde sorun yok.Bir üroloji uzmanına başvurun,ilave tetkikler isteyecektir