6-7 ay önce erkek arkadaşımda boxer bende çamaşır varken kısa bir sürtünme olmuştur.

 6-7 ay önce erkek arkadaşımda boxer bende çamaşır varken kısa bir sürtünme olmuştur.Çıplak temas yada boşalma yok.O günden bugüne 6 kere regl oldum.6.reglimi 3 gün erken oldum ama 6 gün sürdü.Bugün 7.reglimi olmam gerek olmadım gittim idrar testi aldım negatif çıktı artık rahatlayabilir miyim?

Tahlil.com Cevabı : Bu konuda rahatlayabilirsiniz..