Doktorum bundan 20-25 gün önce kız arkadaşımla sürtünme yoluyla ilişkiye girdik boşalırken kendinden uzaktım

 Doktorum bundan 20-25 gün önce kız arkadaşımla sürtünme yoluyla ilişkiye girdik boşalırken kendinden uzaktım yani vajinadan uzaktım an*l ilişkiye girdik ben içine boşaldım o gün kız arkadaşım adet olmadığını söylüyor hamile kalma ihtimali var mıdır?

Tahlil.com Cevabı : Bu şekilde hamilelik çok zor. Kafanda bir şüphe varsa gebelik testi yaptırabilirsin.