6 ay önce doğum yaptim.Spina bifidali oğlum dünyaya geldi?

6 ay önce doğum yaptim.Spina bifidali oğlum dünyaya geldi.Tekrar bebek sahibi olmak istemiyorum şu durumda.Fakat doğumdan sonra 3 Ay cok sık adet gördüm.Şimdi ise 3 aydir Ayda 1 gün adet görüyorum.Kahverengi ve pihti şeklinde.Hayatimda stres ve yorgunluk üst düzeyde.Hamilelik durumu varmidir

Tahlil.com Cevabı : Adet düzensizliğinizin nedeninin araştırılması için ilk fırsatta kadın doğum doktoruna muayene için başvurmalısınız.