Tahlilde TİROGLOBİN değeri 1,23 çıkytı referans değer 1,4 - 78?

Tahlilde TİROGLOBİN değeri 1,23 çıkytı referans değer 1,4 - 78 arası olması gerekiyor. FT3 2,83 FT4 1,01 TSH 3,44 bende bir problem varmı acaba diyorum.

Tahlil.com Cevabı : Sorduğunuz tahlil sonuçlarınızda kayda değer bir anormallik görülmüyor. Sonuçlarınızı normal olarak yorumlayabiliriz.