6 ay önce korunmasız ilişkim oldu

hocam 6 ay korunmasız ilişkim oldu test sonucları bunlar yorumlarmısınz ANTİ HBS 159.5POZİTİF ANTİ HIV 0.018 NEGATİF HBsAG 0.493 NEGATİF ANTI HBV IGG NEGATIF ANTI HCV NEGATIF VDRL NEGATIF NADİR LOKOSİT BULUNDU DİYOR. hepatıt tasıyormyum acaba.. bu testlerın güvenirliği ne kadar? tesukrlr

Tahlil.com Cevabı : Hepatit B enfeksiyonu geçirmişsiniz ve bağışıklık oluşmuş..