6 ay önce şüpeli ilişkim oldu 6.ay test değerinde artış öneml imi.

mrb hocam 6 ay önce şüpeli ilişkim oldu. (21.GÜN) Anti-HIV1+2 ve p24 Antijeni (Serum)SONÇ:NEGTF *(4 AY).elisa anti hiv (min0-max1) 0.383 negatif *(6AY) elisa anti hiv (min0-max1) 0.558 negatif 6.ay test değerinde artış önemlimi.konuyu kapatabilirmiyim.saygılar.

Tahlil.com Cevabı : Testin negatif olması yeterlidir..