HIV testi yaptırdım yorumlar mısınız..

İYİ GÜNLER YÜCE DEGERLİ DOKTORLAR BENİM BİR SORUM VAR BEN HIV TESTİ YAPTIRDIM SONUC KAGIDINDA ŞUNLAR YAZIYOR ANTİ HIV--- NEGATİF-0.9 SINIRDA-0.9-1.0 POZİTIV-1,0 BUNUN BANA VERDİĞİ SONUC VE ANLAM NEDİR LÜTFEN YARDIMCI OLURMUSUNUZ.

Tahlil.com Cevabı : Bu yazdığınız referans değer aralıklarıdır, yaptırdığınız laboratuar ile görüşüp kendi sonucunuzun hangi aralıkta olduğunuzu öğrenmeniz gerekir..

e*********** :

Hocam ben5 gün önce hayat kanını ile birlikte oldum pzervativ tak tima ama tam degil pen*simin yarisina kadar ve öpüştük dil dile deydi hocam aids olma ihtimalim varmi kan testi yaptirmam lazımı lutfen hızlı olun

Cevap:

HIV ve AİDS konusunda yeterince bilgi sahibi olmadığınız anlaşılıyor. HIV virusu, bulaşsa bile  kısa zamanda hiç bir belirti vermez AİDS belirtileri, testin ne zaman yapılacağı gibi konular hakkında detaylı  bilgi almak ve benzer sorulmuş yüzlerce soru ve cevabı okumak için tıklayınız....HIV ve AİDS nedir, belirtilertenı ve tedavisihttp://tahlil.com/tag/hiv

Bu konuya dair bir sorunuz varsa siz de uzmanlarımıza 7/24 Soru sorabilirsiniz.Soru sormak için tıklayın.

b*********** :

benim kan değerlerimi değerlendirir misiniz., tokluk kan şekeri:86,59 mg/dL 70-140 sodyum 139,1 m/mol/l 136-145 kalsiyum (ca) serum 10,28 mg/dl 8,4-11 wbc:9,304 rbc,4,77 hgb:14,2 hct:43,1 mcv:90,4 mch:29,8 mchc:32,9 rdwcv:13,2 plateled:356 mpv:8,62 pdw:9,3 neut: 6,384

Cevap:

Sonuçlarınızda kayda değer bir problem görülmüyor, normal olarak değerlendirebiliriz.

Bu konuya dair bir sorunuz varsa siz de uzmanlarımıza 7/24 Soru sorabilirsiniz.Soru sormak için tıklayın.