6 aydır korunmuyoruz ama hamile kalamıyorum

slm benim bir kızım var 6 yaşında şimdi yeniden bebek istiyoruz ocak ayında apandist amaliyatı oldum sağ yumurtalığım sırtıma (bişey duvarı dedi ama hatırlamıyorum) yapışıkmış çocuk istediğiniz zaman biraz zor olabilir başka sorun olmaz dedi g.cerrah şuan 6 aydır korunmuyoruz ama hamile kalamıyorum

Tahlil.com Cevabı : Bir kadın doğum uzmanına muayene olmalısınız.