Kızım 22 aylık atesı yuksek cıkıyor, neden oldugunu bulamıyoruz doktara gıdıp igne verıyo bıttıkten sonra gene cıkıyo ates

 Kızım 22 aylık atesı yuksek cıkıyor,  neden oldugunu bulamıyoruz doktara gıdıp igne verıyo bıttıkten sonra gene cıkıyo ates ve kan degerlerı bana vardımcı olun tesekkurler

Tahlil.com Cevabı : Muhtemelen   bir enfeksiyon geçiriyor kızınız, ateşin nedenine yönelik ilave tahlillere de bakılmalı, idrar kültürü, boğaz kültürü, tam kan sayımı ve CRP  ilk akla gelenler.Tercihen üniversite hastanesinin çocuk enfeksiyon hastalıkları bölümüne başvurabilirsiniz.