6 aylık evliyim. bekarken adet düzensizliği vardı hala devam ediyor.7 ayda bir adet oluyorm polikistik over sendromu var

  6 aylık evliyim. bekarken adet düzensizliği vardı hala devam ediyor.7 ayda bir adet oluyorm polikistik over sendromu var fakat önemsz dedi bi çok ilaç kullandım geçmedi idrar yolu enfeksiyonu da o da geçmiyor hamile kalamıyorum lütfen yardımcı olun çok canım sıkılıyor bebek istiyorum :(

Tahlil.com Cevabı : Durumunuz normal değil, sırasıyla kadın doğum ve endokrinoloji bölümlerine detaylı tahlil ve muayene için başvurmalısınız.