6 aylık hamileyim kan ve idrar sonuçlarım hakkında bilgi alabilir miyim?

Merhaba, 6 aylık hamileyim kan ve idrar sonuçlarım hakkında bilgi alabilir miyim? teşekkürler Dansite İdrar     1025     1000     1030 pH     6.0     5     8 Glukoz ( Urine )Negatif         BilirubinNegatif         Ürobilinojen Normal         Keton Negatif         ProteinNegatif         Nitrit     Negatif         Eritrosit     1-2 HPF    04 Lökosit     5-6 HPF0    4

Tahlil.com Cevabı : Ciddi bir sorun görünmüyor, bol su içmenizi tavsiye ederiz..