6 aylık kızımın endokrin polikliniğinde ki doktorumuz B12 TESTİ istedi bizden. referans aralığı 126.5 - 505 bizim değerimiz 778

 Hocam 6 aylık kızımın endokrin polikliniğinde ki doktorumuz B12 TESTİ istedi bizden. referans aralığı 126.5 - 505 bizim değerimiz 778 bu konuda bize yol gösterirseniz seviniriz

Tahlil.com Cevabı : B 12 değeri yüksek çıkmış, aşağıdaki yazımızda bunun muhtemel nedenleri konusunda bilgi bulabilirsiniz.http://tahlil.com/vitamin-b12-degerim-yuksek-vitamin-b-12-yuksekligi-hangi-durumlarda-olur