B12 vitamini değerim 150 çıktı referans aralığı 30-2000 dir. b12 eksikliği var mı?

 B12 vitamini değerim 150 çıktı referans aralığı 30-2000 dir. b12 eksikliği var mı. yardımlarınız için tşk ler

Tahlil.com Cevabı : Belirtiğiniz referans değerlerine göre yok ama çok geniş aralıklı bir referans değeri veilmiş sonucunuzda.Bizlere çok anlamlı gelmedi, bir başka merkezde testi tekrar ettirmeniz uygun olabilir.