6 gün önce eşimle arkadan bir ilişki yaşadık

6 gün önce eşimle an*l bi ilişki yaşadık bunun yanı sıra kıyafetsiz sürtünme oldu ve menisi vajinama geldi ayrıca dışarı boşalma oldu 28inde regl olmam gerekiyordu bugün ayın 1i hala olmadım. Bir de vajinal akıntım var. Hamile olmaktan korkuyorum mümkünse

Tahlil.com Cevabı : verin.Tahlil.com: Test yapmanızı öneririz..