Bir gün 3kere parlak sarı renkte kustu.

5yaşındaki oğlum 10gündür zamanzaman 38-39 C ateşleniyor, başı-karnı ağrıyor,öksürüyor.Bu belirtiler 1-2gün devam ediyor,1-2gün halsizlik dışında sıkıntısı olmuyor sonra tekrar şikayetleri Bir gün 3kere parlak sarı renkte kustu. sarı yumuşak parazit çıktı.Yorumlarmısınız

Tahlil.com Cevabı : Doktor tarafından muayene edilip tedavi verilmesi gereklidir..