6 gün önce ot içtim hayatımda ilk defa ve çok pişmanım. ot içtikten sonra kalp çarpıntılarım olmaya başladı

 6 gün önce ot içtim hayatımda ilk defa ve çok pişmanım. ot içtikten sonra kalp çarpıntılarım olmaya başladı 2 gün boyunca ama şu an iyi hissediyorum. doktora gidecem kan tahlili alırlar mı? alırlar ise kanımda ot içtiğim çıkar mı?

Tahlil.com Cevabı : Bu tür zararlı ve kanunen yasak maddeleri asla kullanmayın.Bunları kullanıp kullanmadığınızı araştıran özel tahliller yapılırsa ancak kullandığınız anlaşılır