6 haftalık gebeyim yaptırdığım tahlilde anti toxoplazma ıgg 13,6 pozitif ve anti rubella ıgg 40,9 pozitif olarak çıktı?

iyi akşamlar 6 haftalık gebeyim yaptırdığım tahlilde anti toxoplazma ıgg 13,6 pozitif ve anti rubella ıgg 40,9 pozitif olarak çıktı.Bu sonuçların bebeğime yada bana sıkıntı verecek bir durum oluşturup oluşturmadığını merak ediyorum.Cevabınız için şimdiden teşekkür

Tahlil.com Cevabı : IG G pozitifliği tek başına sorun yaratmaz, IG M pozitifliği varsa sorun oluşturur.Yazdığınıza göre sizde de bu tür bir durum yok