6 haftalık hamileyim kızamıkçık ile alakalı anti rubella değerim çok yüksek çıkmış.

6 haftalık hamileyim kızamıkçık ile alakalı anti rubella değerim çok yüksek çıkmış.bu beni kaygılandırdı. Anti toxoplazma IgM: 0.2 normal değ.0-0.9 Anti rubella IgG :99.4 normal değ. 0-10 HBsAg (Kemoluminesans) :0.51 normal değ. 0-0.9 idrarda lökosit pozitif (+) Ph:6.5 nor.değ. 5-6 Teşekkürler

Tahlil.com Cevabı : Rubella ile ilgili avidity test yapılmalıdır..