Merhaba, benim test sonuçlarımı da yorumlar mısınız? Anti Toxoplasma IgG (ELISA) NEGATİF ?

Merhaba, benim test sonuçlarımı da yorumlar mısınız? Anti Toxoplasma IgG (ELISA)    NEGATİF        Anti Toxoplasma IgM (ELISA)    NEGATİF             Anti Rubella IgG    4.2 Nonreactive             Anti CMV IgM    0.41 Nonreactive             Anti CMV IgG    190.4 Reactive Anti Rubella IgM    0.82 Grayzone

Tahlil.com Cevabı : Rubella IGM testi ara değer çıkmış.Muhtemelen doktorunuz bu testi tekrar ettirecek ve/veya avidite testi isteyecektir.Diğer sonuçlar ise normal