6 kere test yaptım sonuc negatif.

Temmuzun3nde sürtünme yoluyla birlikte olduk boşalma vajinaya olmadı fakat boşaldktan sonra devam ettik.Temmuz18de regl oldum.daha snraki adetlermde 2 3 gün oynadı.fakat mide bulantısi akintm ve karnımda atma oluyo 6 kere test yaptım sonuc negatif.

Tahlil.com Cevabı : Adet gününün birkaç gün oynaması son derece normaldir. Gebelerde adet olmaz. Anlattıklarınızdan yola çıkarak gebe olmadığınızdan emin olabilirsiniz.