daha dugunumuz olmadi hamile olabilir miyim ?

Merhabalar ben adeti duzenli olarak 27 gun suren biriyim 30 ağustosta adetim basladi adetimden 23 gun sonra 21 eylulde esimle surtunme yoluyla iliskiye girdik ama bosalmadi suan adetim iki gun gecikti daha dugunumuz olmadi hamile olabilir miyim ?

Tahlil.com Cevabı : Boşalma olmadan gebelik olmaz. Farketmediğiniz meni teması olup olmadığından emin olun.