6 nisanda erkek arkadaşımla sürtünmeyle ilişkiye girdik. üzerimizde eşofmanlarımız vardı boşaldı ve benim iç çamaşırıma ıslaklığı geçti?

6 nisanda erkek arkadaşımla sürtünmeyle ilişkiye girdik. üzerimizde eşofmanlarımız vardı boşaldı ve benim iç çamaşırıma ıslaklığı geçti ama emin değilim meni akmış mıdır diye? böyle bir ilişkide hamilelik söz konusu mu? Çok teşekkür ederim şimdiden cevabınız için. Çok endişeleniyorum!

Tahlil.com Cevabı : Canım sakin ol. Bu durumda gebelikten söz edilemez.