Merhaba, enim adetim duzenli her ayin 1inde en gec 3unde gelir?

Merhaba, enim adetim duzenli her ayin 1inde en gec 3unde gelir. en son 25 mayista iliskim oldu esimle. Haziranin 1 nde adetimi oncekilerden daha yogun gordum ama bu ay 7 gun falan gecikti. ovulasyon testi yaptim pozitif cikti ama ewde hamilelik idrar testi yapinca negatif cikti. hamile olabilitmym?

Tahlil.com Cevabı : Kanda beta hcg testine baktırmalısın. Kesin sonuç alabilirsin.