6 yaşında oğlumun tahlil sonuçları buna göre talasemi rahatsızlığı var mıdır?

hba 94,3 hba2 4,9 hbf 0,8 6 yaşında oğlumun tahlil sonuçları buna göre talasemi rahatsızlığı var mıdır?

Tahlil.com Cevabı : Bunun yanıtlanabilmesi için hemogram, serum demir, demir bağlama değerlerinin de bilinmesi gereklidir..