6 yaşındaki kızma yapılan alerji test sonuçları . doktora henüz gidemedim yorumlayabilirseniz çok sevinirim.

IgM * 354.00  Spesifik IgE- Phadiatop panel * 21.9 Positive 6 yaşındaki kızma yapılan alerji test sonuçları . doktora henüz gidemedim yorumlayabilirseniz çok sevinirim.

Tahlil.com Cevabı : ALERJİ YÖNÜNDEN POZİTİF ÇIKMIŞ SONUÇLARI