Doktor 4 ay sonra tekrarlayalim testleri dedi.

Merhaba hocam Hbs ag 3770 ref 0-0.990 Anti hbs 0. ref 0-12 Ure 29 ref 13-43 Alt 24 ref 0-45 Ast 21 ref 0-45 Kreatinin 0.9 ref 0.7- 1. 3 Doktor 4 ay sonra tekrarlayalim testleri dedi. Hocam yorumlarmisiniz ilac tedavisi gereken bi durum var mi?

Tahlil.com Cevabı : Hepatit B virüsü ile temas etmişsiniz. Bir enfeksiyon hastalıkları ya da gastroenteroloji uzmanı tarafından kontrolleriniz yapılmalı. Tedavi gerekip gerekmediğine doktorunuz karar verecektir.