6 yıllık evliyim ve hamile kalamıyorum tüm testlerim eşimin ve benim güzel çıktı ?

 6 yıllık evliyim ve hamile kalamıyorum tüm testlerim eşimin ve benim güzel çıktı ama bnim rubella ıgG normal değeri 0-10 olması gerekirken benim 57,2 çıktı hamile kalmamı etkilermi ve bana zararı varmı (dilimin üstünde kabarcıklar var ondan dolayı olabilirmi) cevabınız için şimdiden teşşekkürederim

Tahlil.com Cevabı : geçirilmiş enfeksiyonu gösteriyor. muhtemelen çocukken geçirmişsinizdir. hamile kalmayı engellemz dilinizin üzeri için bie diş hekimi yada kbbb uzmanı ile görüşün