Merhaba anti hıv-1-2(eıa) sonuç:0.05 birims/co negatif referans aralığınegatif anti hiv testimin sonucu normalmi ?

 Merhaba anti hıv-1-2(eıa) sonuç:0.05 birims/co negatif referans aralığınegatif anti hiv testimin sonucu normalmi lütfen kısa bir

Tahlil.com Cevabı : verirseniz sevinirim teşekkürlerTahlil.com: Sonuç normal,sorun yok