60.gün hiv1/2antikor p24 antijen negatif 124.gün hiv1/2antikor p24 antijen negatif 140.gün negatif. Yorumlar mısınız?

Kız arkadaşımla yaşadığım ilişki sonrası cinsel organımda ağrı ve yanma şkayetleriyle doktora başvurdum tıp fakültesi hastanesinde hekim kontrolünde 60.gün hiv1/2antikor p24 antijen negatif 124.gün hiv1/2antikor p24 antijen negatif 140.gün negatif sonuç.siğil,geçmeyen ağrım stres var yardım edin ltf

Tahlil.com Cevabı : Hıv olmadığı kesin ama yanma ve ağrı şikayeti için üroloji doktoruna başvursan iyi olur.