En erken ve hızlı sonuç veren HIV testi hangisidir? HIV testi yaptırmak istiyorum?

 Hocam merhaba. Şüpheli ilişkim var.HIV ve AİDS'e yakalanmış olabilirim.Fiyatı önemli değil, yeri de önemli değil.En erken ve en hızlı hangi HIV testi sonuç verir.

Tahlil.com Cevabı : En hızlı ve en erken güvenilir sonuç veren HIV testi, HIV RNA PCR testidir.Şüpheli ilişki sonrası 30. gün itibariyle % 100 lere varan hassaslıkla sonuç verir.Ancak bu testi mutlaka doktoruna danışarak yaptır.Fiyatı da oldukça pahalıdır.Aşağıda HIV PCR testi ile ilgili detaylı bilgi bulabilirsiniz.HIV PCR RNA Testi Nedir?