67. Günde özel labrotatuvar ECLİA yöntemiyle test yaptırdım sonuç negatif çıktı. Sorun var mı?

67. Günde özel lab ECLİA yöntemiyle test yaptırdım sonuç negatif şöyle bir durum var kan verdiğimde kanı alan kişi iğneyi sol kola soktu fakat çıkarıp damar bulamadım dedi ve iğneyi attı daha sonra sağ kola soktu ve kanı aldı ben bu durumdan 2 gün sonra rahatsızlandım acaba iğnede bir sorun mu vardı?

Tahlil.com Cevabı : Bu durumu ilgili laboratuvar ile görüşmeniz daha uygundur..