6 yaşındaki kızımın idrar kültüründe e coli bakterisi 100 000 den az üreme yapmıştı 3 ayda bir tekrarlıyo bo bakteri ne yapmalıyız şimdiden teşekkürler

6 yaşındaki kızımın idrar kültüründe klebsiella pneumonaire bakterisi üreme yaptı fakat miktarı ile ilgili açıklama yok.bir hafta önceki kültürde de e coli bakterisi 100 000 den az üreme yapmıştı 3 ayda bir tekrarlıyo bo bakteri ne yapmalıyız şimdiden teşekkürler

Tahlil.com Cevabı : Tedavi verimesi ve sık tekrarlayan üriner enfeksiyonlarda ileri araştırma yapılması gereklidir..