68 yaşındayım. Daha önce iki defa akut eklem romatizması geçirdim. Son kan değerlerim şöyledir, bir tehlike var mıdır?

68 yaşındayım. Daha önce iki defa akut eklem romatizması geçirdim. Son kan değerlerim şöyledir, bir tehlike var mıdır? ne yapmam gerekir? Teşekkürler, saygılar. Romatoid faktör (Türbidimetrik) 38.3 IU/L 0-20 CRP (Türbidimetrik) 0.06 mg/dL 0.0-0.5 ASO <50.0 mg/dL 0-200 Sedimantasyon 2 mm/saat 3-18

Tahlil.com Cevabı : Geçmiş olsun, RF yüksekliği dışında sonuçlarınız normal, RF yüksekliğinin nedenlerine dair aşağıdaki yazımızda bilgi bulabilirsinizhttp://tahlil.com/rf-testi-yuksekligi