Doktor iltihapli romatzma oldugu kesin dedi,bu degerler ileri bir vaka oldugumu mu gösterir?

Merhaba benim 5 senedir eklem agrilarim var gecen gun ilk kez yuruyemedm simdi de ellerim tutuldu kandaki degerlerim sedimentasyon 1 saat : 67, CRP 64,4 , lenfosit 17,romatoid faktore baktormadi doktor iltihapli romatzma oldugu kesin dedi,bu degerler ileri bir vaka oldugumu mu gösterir? Tesekkurle

Tahlil.com Cevabı : Bu değerlerle herhangi bir değerlendirme şansımız yok. Bir romatoloji uzmanına muayene olmalısınız.