7 aylik oglumdan parmagindan kan alinarak displazik bulgulara rastladigini soylediler bunun icin kemi iliginden aspirasyon yaptilar onun sonucunda ise blastik

Merhabalar 7 aylik oglumdan parmagindan kan alinarak displazik bulgulara rastladigini soylediler bunun icin kemi iliginden aspirasyon yaptilar onun sonucunda ise blastik hucrelerle karsilastiklarini biypsi yapilmasini istediler simdi biypside kesin bu hucreler cikar mi yoksa cikmama ihtimalide varmi

Tahlil.com Cevabı : Öncelikle geçmiş olsun, hematolojik yönden bir takım tahliller yapılıyor anlaşılan oğlunuza.Biyopsi tabii ki fikir verecektir çocuğunuzun hastalığı yönünden.İyi haberlerinizi bekliyoruz.