İdrar tahlili sonucum; bol lökosit 8-10 eritrosit ve 20-25 epitel hücresi

Merhabalar, idrar tahlili sonucum; bol lökosit 8-10 eritrosit ve 20-25 epitel hücresi. Doktorum bana 1000 antibitiyotik ve prunol verdi ancak 1 hafta sonra mtlaka gel tekrar bakmalıyız dedi. nette arastırırken eritrositin kan oldugunu anladım ve biraz endiselendim. bu değerler cok mu anormal acaba?

Tahlil.com Cevabı : İdrar yolu enfeksiyonu geçiriyorsunuz,ilacınızı kullanın ve doktorunuzun tavsiyelerine uyun.